هیچ می دانی فرصتی که از آن بهره نمی گیری ،آرزوی دیگران است.(جک لندن)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷
خانه » سرگرمی » گروهک تروریستی داعش و جنایات آنها

گروهک تروریستی داعش و جنایات آنها

جنایات داعش

داعش از کجا به وجود آمده

داعش یا بهتر بگیم همان دولت اسلامی عراق و شام نام گروه تروریستی تکفیری است که در سال ۲۰۱۴ ادعای خلافت جهانی کرده و خود را دولت اسلامی نامگذاری کرد.

همچنین بخش‌های بزرگی از شمال عراق و شرق سوریه و بخش‌های کوچکی را در لیبی ؛ و افغانستان در تصرف خود دارد، این گروه به سر کردگی ؛ ابوبکر البغدادی از مجاهدین سلفی جداشده از شبکهٔ القاعده تأسیس گردیده و با دولت‌های عراق و سوریه و دیگر گروه‌های شورشی مخالف دولت سوریه وارد جنگ شده‌ است ؛ داعش یکی از رادیکالی ترین گروه‌های به ظاهر اسلام‌ گرا در خاورمیانه است. آنها علاوه بر عراق و سوریه بخش‌هایی از لیبی و نیجریه را نیز در کنترل خود دارند و گروه‌های هم پیمان آن در نقاط دیگر دنیا مثل کشور  افغانستان و آسیای جنوب شرقی نیز فعال هستند.

پرچم داعش

پرچم داعش یا همان دولت اسلامی

سیاست های باطل داعش

داعش با اعدام ها و انتشار برخی از  ویدئو و عکس از جنایات دد منشانه اش مانند مغول ها پیش از رسیدن به هرجا هراس از داعش را به آنجا صادر می کند تا بتواند از مقاومت نیروهای مقابل کم کند و بهتر رشد کند .

داعش و اعدام داعش

در مورد زنان کاملا سیاست آزار جنسی داشته و زنان را دستمایه جذب نیروهای جدید به این گروه تروریستی کرده است.

همچنین با عملیاتهای انتحاری و تروریستی در جای جای کره زمین کشور ها و دولت مردان  را مجبور به عقب نشینی از اعتلاف جهانی ضد داعش می کند.

 

برخی از جنایت داعش

۱- زن جوانی که موفق به فرار از دست تروریست های داعشی شده بود، حقایق نلخی را از اعدام های وحشیانه این گروه تروریستی برملا کرد.

به گزارش یک شبکه خبری ، یک زن عراقی بیست و چند ساله که از دست داعش در موصل فرار کرده و از عملیات اعدام مردم این شهر توسط این گروه تروریستی در اولین روزهای اشغال آن، نجات یافته است و حقایقی را درباره جنایات داعش بیان کرده است.

جنایات داعش

این زن که از اعضای تیم الکترونیکی و میدانی شهر موصل بوده است در باره این موضوع گغت: از نظر عناصر داعش تیرباران قربانیان عملی خسته کننده بود از این رو ؛ روش های جدیدی اختراع  کردند که از آن جمله می توان به انداختن مردم در  آب جوش اشاره کرد. همچنین آنها سر یک کودک زیر ۱۰ سال به اتهام اهانت به ذات الهی از بدن جدا کردند.

وی افزود همچنین اعلام کرد: داعش در قتل عام غیرنظامیان میان کودکان ، بزرگسالان ، زنان و مردان تفاوت زیادی قائل نیست و دستگاه کشتار این گروه تروریستی از همه گروههای سِنی، قربانی می کند و اصلا رحمی در سیستم کاری آنها نیست.

این زن جوان تعریف می کرد: عناصر داعش، یک زندانی را در قفس شیر گرسنه ای انداختند که یک هفته هیچ غذایی در اختیارش گذاشته نشده بود. شیر گرسنه، زندانی مذکور را زنده زنده خورد. و آنها اقدام به فیلم برداری کردند.

عکس از جنایات داعش

به گفته این زن جوان فراری از شهر موصل، داعش روش جدیدی را برای کشتار قربانیان اختراع کرده است که عبارت از منفجر کردن گردن آنها با استفاده از ماده منفجره تی ن تی از فاصله دور است. بدین ترتیب سر قربانی منفجر و به طرز فجیعی از بدن جدا می شود. وی تصریح می‌کند خودش شخصا شاهد این عملیات اعدام  و کشتار فجیع بوده است.

گروهک تروریستی داعش ، حتی شماری از شخصیت های موصل را نیز که در گذشته برای انتخابات پارلمانی یا شوراهای منطقه نامزد شده و به مناصب مذکور دست نیافته بودند اعدام کرده است. داعش، صرفا نامزد شدن آنها در انتخاب را به منزله جواز مرگشان می دانست.

سر بریدن داعش

این خانم جوان فراری از دست داعش اعلام کرد : بیشترین غیرنظامیان قربانی اعدام های داعش را افرادی تشکیل می داند که داعش آنها را به همکاری با دشمنانش متهم می کرد. بیشتر اتهامات این افراد نیز ساختگی بوده است  و نیرو های داعشی برای آنها پرونده سازی کرده اند. به طوری که حتی گفته می شود داعش کلیه افرادی را که با رفتن به میدان جنگ مخالفت و از آن فرار می کردند به قتل می رساند

۲-تعرض جنسی به بیش از ۲۰۰ زن

یک تروریست خبیث داعشی پس از دستگیری به دست نیروهای عراقی افتاده و در بازجویی اعتراف کرد است که به بیش از ۲۰۰ زن عراقی تجاوز  جنسی کرده است.

(عمار حسین) جوان داعشی که اکنون در زندان ادارۀ اطلاعات کردستان عراق است ؛ به خبرگزاری رویترز گفت مفتیان و رهبران داعش به او و دیگر اعضای داعش اجازه داده بودند به هر تعداد از زنان ایزدی و دیگر اقلیت های موجود، تجاوز کنند.

او افزود در اوج پیشروی های داعش ؛ در بسیاری از شهرهای کشور عراق ؛ برای تجاوز به زنان ایزدی و دیگر اقلیت ها ؛ از این خانه به آن خانه می رفته است.

داعش و تجاوز جنسی

این عضو داعشی دستگیر شده ؛ همچنین اعلام کرد که  از زمان پیوستن به داعش در سال ۲۰۱۳ حدود ۵۰۰ نفر را نیز به روش های مختلف کشته است. او ضمن توضیح آموزش هایی که برای آدم کشتن دیده بود، گفت این کار در آغاز سخت بود اما هر روز آسان تر شد.

این جوان ۲۱ ساله افزود از ۱۴ سالگی به افراط گرایی جذب شد. این کار به دست امام جماعت محله شان در موصل انجام شد و سبب شد او به گروه تروریستی القاعده و در ادامه به داعش بپیوندد.

فتوای بی شرمانه سرکرده داعش برای تجاوز به زنان

یکی از زنان عراقی که توسط تروریست‌ های داعشی مورد تعرض قرار گرفته بود، اظهار کرد: گروه داعش در تلاش است تا از دین برای تبرئه جرایم کشتار و تعرض به زنان سوء استفاده کند.

جهاد نکاح و داعش

یکی از زنان عراقی که توسط تروریست‌های داعش مورد تعرض قرار گرفته بود، اظهار کرد: گروه داعش در تلاش است تا از دین برای تبرئه جرایم کشتار و تعرض به زنان سوءاستفاده کند. به گفته این زن عراقی ؛ داعشی‌ها ادعا می‌کنند اگر زنی ۱۰ بار از سوی تروریست‌ها مورد تجاوز جنسی قرار گیرد ؛  مسلمان خواهد شد.زن ۲۲ ساله عراقی که نام خود را اعلام نکرد، فروختن خود و خواهرش توسط داعش و مورد تعرض قرار گرفتن خود توسط ۱۱ تروریست داعشی را بازگو می‌کند.

وی اعلام کرد سرکردگان داعش او را وادار به خواندن خطابی کردند که بیان می‌کرد هر زن اسیری که از سوی ۱۰ نفر از داعشی‌ها مورد تعرض جنسی قرار گیرد ؛ مسلمان خواهد شد.

این زن جوان عراقی تاکید کرد که پرچم و عکس ابوبکر البغدادی را بر روی خطاب دیده است.

 تعرض به زنان و دختران در سلول های زیر زمینی

عکس سلول های زیرزمینی مخصوص تجاوز داعش به زنان ایزدی اوج وحشی بودن این گروه را اعلام می دهد.

روی دیوارهای این سلول ها زنان از زندگی سیاه و سخت ترین لحظات زندگی یک انسان تصاویری کشیده اند.

در میان جنایتهای وحشیانه گروه تکفیری داعش خوش گذرانی های کثیفی هم اتفاق می دهد . تجاوز به دختران و زنان بیگناه در اتاق هایی که ورودی آن دری دارد مانند قبر و در زیر زمین قرار گرفته است.

داعش و سلول های زیر زمینی

خبرگزاری ها مختلف از کشف اتاق های زیر زمینی داعش که به منظور تجاوز به زنان ایزدی اسیر در دست این گروه مورد استفاده قرار گرفته است ؛ خبر داد.

در این اتاق های زیر زمینی صدها زن ایزدی اسیر که به عنوان کنیز و برده جنسی در دست اعضای گروه تروریستی  بودند ؛ مورد تجاوز جنسی قرار گرفته اند.

این حفره های زیر زمینی دارای درهای فلزی است. روی دیوار های برخی از این اتاق های زیر زمینی نقاشی هایی از خانه و طبیعت کشیده است که گمان می رود از سوی زنان اسیرایزدی نقاشی شده اند.

ذبح کننده شیعیان دستگیر شد

ابو معاویه العراقی ملقب به ذبح کننده شیعیان ؛ روز گذشته توسط یگان ویژه ارتش عراق دستگیر شد.اخیراً رسانه‌های عراقی از عملیاتی برای دستگیری یکی از جلادان گروهک تکفیری تروریستی داعش خبر دادند که این علمیات با موفقیت به اتمام رسید. با توجه به اینکه عناصر داعش هر یک برای خود نامی مستعار انتخاب کرده اند ، این شخص با نام (ابو معاویه العراقی) در این گروه تروریستی فعالیت می‌کرد. به گفته منابع امنیتی عراق، ابو معاویه العراقی برای خود لقب (ذبح کننده شیعیان) انتخاب کرده بود و به این نام افتخار می‌ کرد.حتی برخی مقامات عراقی اعلام داشته‌اند که این تروریست تا به حالا ۷۶ تن از شیعیان را سر بریده است ؛ ابو معاویه العراقی پس از آنکه به دست یگان ویژه ارتش عراق دستگیر شد ؛ اعتراف کرد که از صدای ناله افراد به هنگام ذبح کردن آنها، لذت می‌برد.
تصاویر وحشیانه از ذبح کننده شیعیان که دستگیر شد.

ذبح کننده شیعیان داعشی

این برخی از جنایات دد منشانه این گروه تروریستی است که به آن افتخار هم می کنند،برخی از جنایات داعش عبارت است از
۱- اعدام با چوبه دار
۲- بریدن اعضا و زنده جان دادن
۳- سر بریدن با چاقو
۴- قرار دادن در محفظه فلزی و بردن زیر آب
۵- انداختن درون قفس های حیوانات درنده گرسنه مانند شیر
۶- زنده زنده سوزاندن
۷- در آوردن چشم افراد
۸- گردن زدن افراد با شمشیر
۹- تجاوز بی شرمانه به زنان به شیوه های مختلف
۱۰- منفجر کردن افراد با مواد منفجره و….

گروه تروریستی داعش در ایران

اخیرا چند اقدام تروریستی یکی در حرم امام خمینی و دیگری در مجلس شورای اسلامی رخ داد که منجر به شهادت ۱۲ تن از هم وطنان بیگناه کشور ماعزیزمان ایران شد که با هوشیاری مامورین اطلاعاتی کشور تمامی اعزا دستگیر و به هلاکت رسیدند ؛ البته این گروه تکفیری مدتها بود که در ایران بودند و میخواستند کشور را با انفجار های تروریستی نا امن جلوه دهند ؛ که به لطف خداوند متعال این اقدام آنها در هم شکست و امیدواریم هر چه سریعتر خبر سرنگونی این گروه تروریستی از خدا بی خبر را بشنویم.

داعش در تهران

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است